У Міноборони попередили про вкидання РФ з приводу втрат ЗСУ

Заступниця міністра оборони України Ганни Маляр заявила, що росіяни вкотре сконцентрувалися на темі Бахмута і запустили наратив з приводу нібито божевільних втрат ЗСУ. Ворог намагається підірвати довіру українців до командування.

«Це вже не вперше, коли росіяни забирають собі наші тексти про них і видають за власні. Мета таких російських вкидів — підірвати довіру до рішень нашого військового командування та спровокувати невдоволення українського суспільства», — зазначила вона.

За словами Маляр, втрати росіян у Бахмуті вищі в рази. Іноді ж різниця досягає і 10 разів.

Як заявила заступник міністра оборони, російське командування не шкодує своїх військових, сконцентрувавши зусилля, щоб за будь-яку ціну взяти Бахмут під контроль.

«Ми ж натомість обороняємось і зупиняємо ворога від просування вглиб території. На жаль – це війна, і без втрат оборона неможлива. Збереження життя наших бійців – пріоритет військового командування, чим військові не раз пояснювали ухвалені рішення під час публічних комунікацій», – зазначила Маляр. 

Жодне з інформаційних вкидань РФ щодо ситуації навколо Бахмута Донецької області не відповідає дійсності. Нагадаємо, про це 6 квітня також повідомляла Маляр.

«Коли моніторю інфовкидання ворога щодо Бахмута про те, що повідомляє військове командування президенту, хто які рішення прийняв, який план провалився, хто з генералів яку позицію стосовно оборони Бахмута відстоює, дуже тішить одне — витоку інформації у нас немає», — написала вона.

Заступник голови Міноборони наголосила, що жодного разу не проскочила правдива інформація.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що ситуація в Бахмуті — найскладніша на фронті. Ворог не контролює місто, проте за загрози великих втрат ЗСУ може бути прийнято рішення про відхід.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Забавное приспособление для шпаклевки потолка придумали штукатуры (видео)

23.11.2015 - 20:46
Кто хоть раз штукатурил или шпаклевал потолок, знает, как это утомительно, постоянно влезать на стремянку и слезать с неё, чтобы переставить. К вечеру ноги отваливаются. А вот находчивые ребята нашли, ...

«Блуждающий танк» в зоне АТО уничтожил бус с контрабандой: видео

30.09.2017
Госпогранслужба Украины сообщает о задержании ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...