У Лисичанську пролунали потужні вибухи

Сьогодні до об’єктів російських загарбників в центрі окупованого міста Лисичанськ Луганської області завітала потужна «бавовна».

Про це з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює бойові дії виключно на Луганщині та Харківщині (Лиманський (Кремінський) та Куп’янський (Сватівський) напрямки):

«Сьогодні в Лисичанську дуже гаряче. Є прильоти в центрі. Кацапи своєю протиповітряною обороною намагаються щось збивати, але виходить так собі».

Варто зазначити, що останніми днями «бавовна» зачастила до Лисичанська та сусідніх окупованих міст Сєвєродонецька, Кремінної та Рубежного. 

Через посилення «бавовни» серед місцевих колаборатів поширюються чутки про підготовку масованого наступу Збройних сил України в цьому районі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017 - 18:18
Министерство обороны 21 марта провело новые успешные пуски ракет «Ольха» украинского производства. Во время пусков отрабатывалась система управления ракетами и скорость поражения целей на максимальной дальности. «Благодаря реализации, программы которую утвердил ...