У Криму знищили російський гвинтокрил Ка-27, екіпаж загинув

В окупованому Криму знищено військовий гелікоптер загарбників «Ка-27». Про це лаконічно і без жодних подробиць повідомив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук:  «Мінус російський «Ка-27» у Криму. Щось шукав. Знайшов».

Очевидно, у даному реченні Дмитро Плетенчук натякнув на те, що цей гвинтокрил є розвідником, який базується на кораблях. Він здатний виявляти сучасні підводні човни та надводні цілі, передавати дані про них на корабельні і берегові пункти. Але може й сам атакувати їх з застосуванням бортових засобів ураження.

Тим часом рашисти у соцмережах підтверджують втрату гелікоптера та вказують, що його збила протиповітряна оборона самих інтервентів. Екіпаж загинув… Можливо, й так, адже Плетенчук обійшов у своєму повідомленні деталі — хто і чим «відмінусував» Ка-27.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ в щоденному зведенні про втрати російських окупантів повідомив, що за період з 24 лютого 2022 року по 10 квітня 2024-го інтервенти втратили 325 вертольотів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016 - 13:47
Вся мебель безжалостно испорчена, обои порваны, а ковер весь в затяжках – так ваш котик точит коготки? Что делать?! Существует множество методов, которые должны помочь защитить свой дом от пушистого ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...