У Криму завдано удару по військовому аеродрому

В окупованому фашистською Росією Севастополі сьогодні пролунали три вибухи. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

«У Севастополі сильно димить у районі Стрілецької бухти… У районі вулиці Хрустальова у Севастополі щось збили.. Севастопольці повідомляють про димову завісу в Південній бухті та про те, що є попадання», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, відомо про вибухи в Саках. «У Саках чутно вибухи, вже було 3-4», — зазначає Telegram-канал.

Також повідомляється, що, імовірно, є ж приліт на військовий аеродром у Новофедорівці.

У бік аеродрому в Новофедорівці помчала пожежна машина…

Призначений РФ так званий «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв стверджує, що в місті працює ППО. За його словами, дим в районі Севастопольської бухти — це військові використовують табельні засоби маскування.

Крім того, Развозжаєв заявив, що над Севастополем нібито збили дві повітряні цілі. А уламки впали на територію школи на північній стороні, на вулиці Пасічній і в Інкермані.

Нагадаємо, зранку російські ЗМІ повідомляли, в Криму поранено 17 російських військових після нічної атаки на ракетно-зенітний полк ППО Росії неподалік села Оленівка.

У ніч на 30 жовтня в Севастополі лунали гучні звуки. Окупаційна влада заявляла про атаку безпілотних літальних апаратів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленький сирийский беженец продемонстрировал, что он будет делать с чехами приютившими его (видео)

26.09.2015 - 23:45
Тема сирийских беженцев за последние дни набила оскомину. Одни выступают в их защиту, другие против, аргументируя это последующими проблемами. Даже на высшем уровне в странах ЕС не могут прийти к ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...