У Криму вибухи поблизу військового аеродрому

Сьогодні вранці в районі військового аеродрому біля міст Саки, Євпаторія і Новофедірівка в окупованому Криму пролунали вибухи, після яких над Новофедірівкою в небо піднялися хмари чи стовпи диму.

Про це масово повідомляли у соціальних мережах мешканці усіх трьох населених пунктів, оприлюднюючи відповідні відео. А телеграм-канал «Донбас Оперативий» виклав одне з них з наступним коментарем:

«Внаслідок удару по російському військовому аеродрому в окупованому місті Саки почалася сильна пожежа. Дорогу «Саки – Євпаторія» перекрито».

У свою чергу, Телеграм-канал «Крымский ветер» оприлюднив іншу версію тієї ж події: «Палають приватні котеджні будівлі під Євпаторією. А вибухи, які було чутно – від газових балонів». Але звертає увагу, що це інформація від підписників, тобто вона потребує додаткової перевірки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022 - 14:07
Голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов повідомив, що в небі над Україною багато російських ракет. І закликав людей знаходитись в укриттях. Раніше про пуски ракет повідомили очільники Одеської, Миколаївської ...

Трагедии и прелесть Олимпиады

08.08.2016
На Олимпиаде, как и в ...

Израильтяне сделали танк «прозрачным»

02.07.2016
Израильская компания Elbit Systems анонсировала выпуск ...