У Кремлі виступили з новими погрозами і вимогами щодо України

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв знову наговорив багато погроз на адресу України і всього світу. Викладенні вони в його статті у «Російській газеті».

Серед іншого, він заявив, що для нормалізації ситуації, яка може призвести до Третьої світової, Росія повинна отримати максимальні «гарантії безпеки».

Про які саме гарантії йдеться, він не уточнив. При цьому «пісня» про «гарантії» не витримує жодної критики, бо реально на Росію ніхто не збирається нападати, і в Кремлі це прекрасно розуміють.

Медведєв в черговий раз багато пораспинався з приводу можливого використання ядерної зброї (мовляв, вони цього намагаються не допустити, але ж хто потім розбереться, чому її застосували).

Ну і наостанок він знову прямо пригрозив українській владі «припиненням існування режиму».

Тобто маємо знову шантаж — або ми будемо й надалі розкручувати маховик війни, або дайте нам хоч щось — наприклад, гарантії безпеки. А під ними Кремль хотів би отримати всі свої забаганки…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создан «жидкий» бронежилет и уже может производиться серийно: фото, видео

15.05.2017 - 13:00
Идея создания брони из неньютоновских жидкостей не нова, но пока не реализована в серийном производстве. Вчера, 14 мая, портал airforcetimes.com сообщил о том, что кадет Академии ВВС США Хейли Вейр ...

Украина разработала радар, способный видеть стелс-самолеты: видео

23.03.2017
В Украине завершилась разработка новой ...