У Кремлі відреагували на обіцянки Трампа закінчити війну

Дональд Трамп, який веде боротьбу у праймеріз за право балотуватися в президенти від Республіканської партії, одним з гасел зробив обіцянку швидко закінчити війну в Україні. Спочатку взагалі казав, що зробить це за 24 години, тепер трошки обережніший — каже «швидко», «за лічені дні», » ще до інавгурації»…

В Кремлі прокоментували таке прагнення. Прессекретар лідеру фашистського режиму Дмитро Пєсков заявив, що вони не уявляють, як це взагалі можна зробити.

«Ні, у нас немає розуміння, як це може бути здійсненним. Жодних контактів щодо цього не було», — сказав речник Путіна.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вже двічі запрошував Трампа у Києв і просив поділитися його планом закінчення війни. Першого разу Трамп відмовився, посилаючись на те, що такий візит створив би конфлікт інтересів з Байденом. На друге запрошення він ще не відповідав.

Трамп по суті своєї обіцянки нічого конкретного не каже. А зупинити війну «за 24 години» можна, тільки пообіцявши РФ всі захоплені території, зняття санкцій і невступ нашої країни до НАТО. А Україні при цьому пригрозити відмовою в допомозі зброєю і фінансами. Інших варіантів не існує (якщо є, нехай він чи хтось інший назве). Така історія закінчиться тим, що Путін через декілька років просто кине Трампа і захопить усю Україну.

Нагадаємо, Трамп не тільки використовує в своїй передвиборній кампанії гасло про швидке припинення війни. Він ще фактично стримує своїх прихильників у Конгресі і Сенаті від надання пакету фінансової допомоги Україні, шантажуючи Байдена питаннями міграційної політики.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018 - 16:47
Военное телевидение Украины и волонтерский фонд «Повернись живим» рассказали о ночной атаке террористов на украинские позиции в районе Песок под Донецком (смотри видео). Вражеская ДРГ была замечена в тепловизор. Командир ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...