У Краснодарському краї вигоріли дві уражені дронами нафтобази

Тільки сьогодні російським рятувальникам вдалося загасити пожежі на нафтобазах «Лукойл-Югнєфтєпродукт» в станиці Павлівська та «Роснефть-Кубаньнєфтєпродукт» в станиці Ленінградська Краснодарського краю РФ.

Нагадаємо, вони спалахнули позаминулої ночі після атаи ударних безпілотних літальних апаратів. Вже сьогодні о 17:45 видання «Українська правда» з посиланням на анонімних співрозмовників в Службі безпеки України заявило, що це були саме її дрони-камікадзе.

При цьому на офіційних ресурсах СБУ цієї інформації немає, однак практика подібного напіванонімного інформування про «удари відплати» окупантам на території РФ є характерною для наших силових структур.

Стверджується, що на «Лукойлі» в Павлівській вигоріли щонайменше два резервуари з пальним, а на «Роснафті» в Ленінградській – три: «СБУ й надалі запроваджуватиме дронові економічні санкції проти об‘єктів, які забезпечують пальним російські війська в Україні».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017
Появилось видео момента взрыва, которым ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...