У Китаї назвали мету візиту посланця до України

В той час, як Україна і її союзники США, Канада, країни Євросоюзу закликають Кремль до припинення війни і виводу всіх своїх військ з території нашої країни, Туреччина і Китай поновили заклики до проведення переговорів. І якщо Ердоган при цьому хоча б додає, що Туреччина підтримує суверенитет і територіальну цілісність України, то Пекін просто хоче «миру» і припинення міфічної української кризи.

Китай відправляє спецпредставника Лі Хуея до України, Росії та країн Європейського Союзу «для підготовки до мирних переговорів». Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін, передає Global Times.

За її словами, довга війна Росії проти України «не відповідає спільним інтересам міжнародної спільноти». Китай готовий співпрацювати для припинення «конфлікту» та його політичного врегулювання. 

«Основною метою цього раунду човникової дипломатії є досягнення консенсусу для припинення конфлікту та підготовки шляху до мирних переговорів, і Китай готовий продовжувати грати свою роль і вносити більше мудрості у політичне врегулювання», — сказала речниця МЗС КНР.

Як відомо, у травні минулого року Лі Хуей відвідував Україну. Також тоді він побував у Польщі, Франції, Німеччині та Росії. Розповідаючи про свої враження від поїздки до країн Європи, Лі Хуей заявив про консенсус щодо «кризи» в Україні.

Представника Китаю не виявилося серед учасників четвертої зустрічі радників з нацбезпеки з питань української Формули миру, яка відбулася 14 січня в Давосі. Місце проведення зустрічі в Давосі було обрано навмисно, аби вона відбулася в місці, де тоді перебували представники Китаю у зв’язку з Всесвітнім економічним форумом. Однак Пекін відмовився від участі.

Звісно, відсутність Китаю, то не випадковість. На жаль, країна з самого початку російського повномасштабного вторгнення підтримує Кремль політично і економічно, хоча без цієї підтримки РФ не змогла б два роки воювати. Плюс Пекін демонстративно жодного разу не засудив напад Росії, не назвав війну війною, використовуючи образливий термін «українська криза».

Росія «платить» Китаю за його позицію постачанням дешевих нафти, газу, лісу… Плюс повністю відкрила свій ринок для китайських товарів. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017 - 12:36
Главное управление разведки Минобороны Украины сообщает о самоубийстве «морпеха» ДНР, подорвавшего себя гранатой – руководство 9-го полка (Новоазовск) оформляет его увольнение задним числом. Также вследствие суицида погиб «ополченец» из отдельной ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...