У Києві перекрили рух транспорту на деяких ділянках

У Києві перекрили рух на низці транспортних ділянок з метою ліквідації наслідків ракетної атаки та для забезпечення охорони місць надзвичайних подій. Про це повідомила пресслужба КМВА у Telegram в четвер, 29 грудня.

Перекрито:

  • перехрестя вулиці Миколи Ушакова та вулиці Академіка Єфремова;
  • перехрестя вулиці Чорнобильської та вулиці Ірпінської;
  • вулиця Юрія Іллєнка: від вулиці Митрофана Довнар-Запольського до вулиці Глибочицької;
  • обмежено рух по вул. Новокостянтинівська на розворот в бік вул. Квартальні. Транспортним засобам рекомендовано здійснювати розворот на розв’язці з просп. С. Бандери, або на перехресті вул. Куренівська та вул. С. Скляренка.

У пресслужбі КМДА повідомили про ситуацію на станції метро Лук’янівська, вестибюль якої було пошкоджено внаслідок ракетної атаки на Київ. Станція відновила роботу для перевезень пасажирів.

Внаслідок пошкодження вестибюлю станції метро Лукʼянівська постраждалих немає, вихід у напрямку вул. Іллєнка тимчасово зачинений, діє вихід у напрямку торгового центру Квадрат.

Нагадаємо, 29 лютого фашистська Росія завдала масованого ракетного удару по Україні. Цілями російських обстрілів стала соціальна і критична інфраструктура в Україні. Сили ППО знищили 27 «Шахедів» (з 36) та 87 ракет (зі 122). 

Наразі відомо про 12 загиблих та 76 поранених осіб. Цивільні люди загинули у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та Запоріжжі. Так, у Києві загинула одна людина, ще 21 особу поранено.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019 - 15:39
Иду с работы. Вспомнил, что жена просила забрать из ремонта будильник. Пошел, забрал. Иду дальше, вспомнил, что дома нет спичек. Зашел в магазин, а там маленьких коробков нет, только хозяйственные ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...