У Києві намагаються врятувати людей під завалами в лікарні

Триває героїчна робота рятувальників, поліцейський, медиків і рядових киян на руїнах корпусу, по якому російські фашисти сьогодні вранці завдали ракетного удару.

Є підтверджена інформація про те, що у підвалі ховалися люди, в тому числі хворі діти, а тому необхідно максимально швидко дістатися до цього місця схованки.

Проблема полягає в необхідності швидко розібрати завали, які перекривають доступ до підвалу.

Про хід робіт та евакуацію дітей із закладу розповіли міністри охорони здоров’я і МВС.

Росіяни завдали удару по відділенню токсикології дитячої лікарні «Охматдит», де перебували важкохворі діти на діалізі. У лікарні на момент обстрілу тривали операції, розповів міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко в етері марафону «Єдині новини» 8 липня.

«В операційних та реанімаційних вдалося всіх врятувати. Ми їх спокійно спускаємо і в координації з Київською екстреною медичною допомогою дітей розвозять. В пріоритеті ті, хто перебуває на штучній вентиляції легень, хто потребує кисневої допомоги, або хто не може жити без електроживлення», – сказав Ляшко.

Кількість поранених постійно змінюється.

У коментарі «Громадському» виконувачка обов’язків завідувачки реанімаційного відділення розповіла, що під час тривоги діти перебували у підвалі, а медичний персонал «Охматдиту» у коридорі.

«Зараз організована ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Ми бачимо корпус, у якому було відділення токсикології, де були дітки на діалізі, працювала лабораторія. Тут допомагають нам ДСНС, які перші кинулися розбирати завали. Ми розумітимемо через певний період часу, кого евакуювала швидка, і хто потенційно може перебувати під завалами.

Працюють завідувачі кожного відділення. Працює оперативний штаб, все будемо повідомляти. Головне – не панікувати і допомагати врятувати якомога більше життів», – сказав очільник МОЗ.

Є поранені медики, їм надається допомога.

Рятувальники, правоохоронці та волонтери поспішають дістатись до підвалу обрушеного внаслідок прильоту російської ракети корпусу лікарні «Охматдит», оскільки там під час тривоги укривалися діти та медперсонал.

Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко в етері національного телефарафону.

За словами міністра до розбору завалів долучені приблизно 500 правоохоронців та цивільні добровольці. Люди працюють, змінюючи один одного, оскільки час іде на хвилини, а сили людей покидають.

Клименко наголосив, що наразі важливо знайти тих, хто може перебувати під завалами, та дістатися до підвалу дитячого корпусу, адже там укривалися діти і медперсонал.

«Необхідно нам достатньо швидко розібрати завали. Сили правопорядку, більше 500 осіб працюють у змінному режимі. Сили покидають одних волонтерів, заходять інші – поліцейські, рятувальники. В цю роботу включені всі… У нас десь 1 година 20 хвилин для розбору завалів. Зараз заїжджає важка техніка, яка буде після того, як цеглу розібрали, підіймати залізобетонні конструкції, щоб визволити підвал. Тому що в підвалі під час повітряної тривоги знаходився і медичний персонал і діти».

Станом на 13:16 відомо, що внаслідок ракетного удару в столиці вже 10 загиблих і 35 постраждалих.

Мер Києва повідомив, що двоє постраждалих від сьогоднішньої атаки ворога чоловіків, які були госпіталізовані, померли в лікарні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

По Украине прокатились факельные марши в честь Бандеры: видео, фото

01.01.2017 - 21:14
Сегодня в городах Украины отметили 108-летия со дня рождения Степана Бандеры. В Киеве маршрут прошел по центральным улицам столицы: Владимирской, бул. Шевченко, по Крещатику и завершится на Майдане Независимости. Во ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...

Кот осмысленно играет на пианино (видео)

08.02.2016
Талантливыми и с хорошим музыкальным ...

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019
В украинском информационном поле появился ...