У Кадирова стався конфлікт із українським військовим-блогером

Блогер і боєць ЗСУ Євген Карась висловився про те, що може прилетіти по Рамзану Кадирову. Начебто це може бути за скривджених співробітників ФСБ. Тобто натякнув, що обстріляють свої ж… 

Кадиров вирішив на це відповісти, правда, так нібито Карась заявляв, що прилетять українські снаряди. Чи не зрозумів, чи не захотів це робити.

Його відповідь — це погроза як Карасю, так і українцям в цілому.

«Хто сказав, що не прилетить по Рамзану Кадирову? Хто сказав, що не прилетить по «центру прийняття рішення» кадировської мафії. Невідома «бавовна», яка прилетить до Грозного? співчуття. Це зґвалтована кадировцями якась кількість ФСБшників… От за них і прилетить ракета… або щось невідоме прилетить до Грозного», — сказав Карась.

Він зазначив, що для Грозного може не вистачити систем ППО типу «Панцирів» та «Торів».

«Я тут почитав якусь заяву якогось шнурка… Карась, що їхні ракети долетять до Грозного. Я так злякався, що не знаю, куди себе подіти. Вже бункер шукаю», — заявив чеченський голова Кадиров.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео странного теракта в Екатеринбурге

04.09.2017 - 22:34
В российском Екатеринбурге произошел довольно странный теракт. Мужчина не микроавтобусе УАЗ подъехал к местному кинотеатру «Космос» и вроде как попытался пробить им вход. Но так как скорость была черепашья, сделать этого ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...

Монатик представил клип на песню «Зашивает душу»

19.10.2018
Популярный в молодежной среде певец ...

Появилось видео падения и взрыва метеорита под Архангельском

09.01.2017
В России в Онежском районе Архангельской ...