У Європарламенті закликали УЄФА зняти Білорусь з відбору до ЧЄ-2024

У Європейському парламенті ополчилися на Білорусь. Понад сто депутатів звернулися з офіційним листом до Спілки європейських футбольних асоціацій.

Парламентарі вимагають виключити збірну Білорусі з-поміж учасників кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

На думку авторів документа, у країні-агресорі порушуються права людини, а участь національної команди в євротурнірі використовуватиметься для пропагування режиму самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

«Сам факт участі збірної Білорусі у турнірі під егідою УЄФА пізніше буде використаний Олександром Лукашенком та його пропагандистською командою, щоб довести, що він добре прийнятий у міжнародній спільноті. Це було б образою для мешканців України та всіх білорусів, які були змушені тікати з батьківщини, а також тих, хто залишився в Білорусі, і тепер мусять жити в страху», — передає текст листа видання Politico.

Нагадаємо, що збірну Білорусі допустили до жеребкування кваліфікації до Євро-2024. Команда потрапила до відбірної групи I, де її суперниками стали Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Косово та Андорра.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Котенок в приюте, пританцовывая, просит, чтобы его забрали (видео)

26.03.2016 - 15:17
Котенок из приюта так захотел, чтобы его забрали, что стал пританцовывать и подпрыгивать. Желание понятно — понравиться. Приют – это не дом. Как бы там хорошо не кормили, было тепло и чисто, ...

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016
Ездовыми собаками, сегодня, никого не ...

Уайлдер «уничтожил» Стиверна и бросил дерзкий вызов Джошуа: видео

05.11.2017
Американский супертяж Деонтей Уайлдер в ...