У Харкові підрахували жертв удару по Епіцентру

Сьогодні вранці за 16 годин героїчної праці рятувальники загасили пожежу у будівельному гіпермаркеті Епіцентр у Харкові. Його російські фашисти вчора підірвали двома КАБами, коли в середені знаходилися орієнтовно до двох сотень людей.

Очільник МВС Ігор Клименко у Telegram проінформував, що внаслідок цього варварського удару загинули 12 людей, ще 16 зникли безвісти (в таких випадках це потенційно загиблі, а також певний відсоток помилково потрапивших у перелік). Окрім цього, 43 людини отримали поранення чи травми.

Зараз на місці трагедії працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

«Всі, хто втратив зв’язок з близькими, можуть звернутися до працівників штабу слідчого управління або на 102. Родичів першої лінії закликаю здавати зразки ДНК, щоб прискорити процес ідентифікації», – додав Клименко.

Всього вчора фашистська Росія завдала по Харкову три удари. Внаслідок обстрілу Центрального парку ніхто не постраждав, а ось через удар ракетою С-300 по житловій забудові у центрі поранення отримали 25 людей.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пассажиры российского Боинга пережили настоящий ужас при попадании в воздушную яму: видео

01.05.2017 - 21:30
Сегодня ранним утром (можно сказать, что ночью) пострадали без малого три десятка пассажиров российского самолета, который летел в Таиланд. На подлете к столице этого азиатского государства Бангкоку лайнер попал в ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...