У Францію вирушать 40 школярів з Вінниці

Учасниками міжнародної освітньої програми стануть школярі Вінницького ліцею № 1, які вивчають французьку мову, а отже зможуть поглибити знання та дізнатися більше про Європу.

Подорож до Нансі – це можливість, яка відкрилась завдяки поглибленню співпраці Вінниці із цим містом-побратимом, повідомили у департаменті освіти міської ради.

Як зазначила директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко, завдяки ініціативі Вінницької міської ради та активній підтримці муніципалітету Нансі, сорок учнів КЗ «Вінницький ліцей №1», стануть учасниками цього захопливого проєкту. Загалом учні перебуватимуть у Нансі два тижні, під час яких матимуть змогу не тільки навчатися, а й подорожувати.

Нагадаємо, у Франції мер Вінниці Сергій Моргунов 9 грудня 2023 року разом із очільником Нансі Матьє Кляйном підписали угоду про побратимство двох міст.

«Наші міста мають багато спільного. Тому ми сподіваємося на довготривалу дружбу в різних галузях та на всіх рівнях: від муніципалітетів до простих громадян», – зазначив тоді Моргунов.

Керівникам міст знадобилося трохи менше 4 місяців для оформлення відносин між громадами. Адже у Вінниці 11 серпня Сергій Моргунов і Матьє Клайн підписали Меморандум про взаєморозуміння. Цим і було розпочато шлях до встановлення побратимських взаємовідносин.

Нансі – 100-тисячне місто на північному сході Франції, історичний центр регіону Лотарингія. У міста з 1955-го встановлено побратимські відносили з німецьким Карлсруе, нещодавнім побратимом Вінниці. Тож можна сказати, що німці стали містком для налагодження стосунків.  


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Карпаты» и «Динамо» расписали четвертую ничью в 14 туре чемпионата: видео голов

29.10.2017 - 21:31
Сегодня «Карпаты» в рамках 14-тура чемпионата принимали киевское «Динамо».  Подопечные Хацкевича после вчерашней осечки «Шахтера» в поединке со «Сталью» из Каменского (1:1) получили возможность сократить отставание от горняков до 5 ...

В Донецке крупный пожар: появилось видео

15.06.2018
Ранее мы сообщали о том, ...

Появились разоблачающие Рубана видеозаписи

09.03.2018
СБУ показала несколько видео того, ...