У ДТЕК назвали кількість знищених росіянами енергоблоків

Внаслідок останнього обстрілу енергетичної системи України російські агресори зруйнували дві третини енергоблоків на теплоелектростанціях ДТЕК, які компанія полагодила у 2023 році. Про це сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук у четвер, 28 березня.

«Найгірша ситуація в тому, що були знищені дві третини відновлених блоків, які ми полагодили з минулої зими. Ми 10 блоків відновили і дві третини знищені. Якщо ми раніше говорили про пошкодження, то зараз ми говоримо про слово знищення», – сказав він в ході заходу «NV Діалоги про майбутнє. Європейський шлях України».

Сахарук додав, що найбільші ТЕС компанії отримали найзначніших ушкоджень за весь час повномасштабного вторгнення.

«На відміну від минулої зими точність ракет вражає. Там розбіг метр. Якщо раніше це було 100 метрів, 200, 300, зараз це просто прилітає метр на метр і, на жаль, наслідки просто колосальні», – пояснив він.

Виконавчий директор ДТЕК підкреслив, що внаслідок атаки було пошкоджено найбільш важливе обладнання, яке виготовляється роками. Загалом компанія втратила близько 1 ГВт потужностей.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лещенко в Раде подрался с нардепом Иваном Мельничуком: видео

09.02.2017 - 14:12
Сегодня в зале Верховной Рады произошла очередная из уже бесчисленных стычек. Выясняли отношения нардеп Сергей Лещенко и депутат из БПП от Винничины Иван Мельничук. Коллеги быстро разняли дерущихся. В итоге ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...

Мосийчук набил Каплина перед заседанием суда по иску НАБУ к Ляшко: видео

18.07.2017
Каникулярный отдых Верховной Рады некоторые ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...