У Держдумі РФ запропонували ізолювати чи знищити 20% росіян

Представники фашистської верхівки Росії так вже хочуть зберегти свою владу, що заради цього готові навіть влаштувати знищення мільонів росіян, що не підтримують головного злочинця країни.

Росіяни, які не підтримують президента Путіна, мають бути ізольовані або знищені. Про це заявив в ефірі центрального російського телеканалу депутат Держдуми Андрій Гурульов.

Гурульов, який є представником провладної партії Єдина Росія та членом оборонного комітету нижньої палати, запропонував «знищити» близько 20% російських громадян. Це близько 29 мільйонів людей, згідно даним Росстату, який оцінює чисельність населення країни в 146,4 млн чоловік.

Також Гурульов заявив, що зараз суспільство «на 80% довіряє президенту».

«І я хотів би, щоб в цьому нашому суспільстві, щоб вся ось ця гниль, яка залишилася, вона повинна бути якщо не ізольована, то хоча б якось знищена», — заявив Гурульов.

Він також висловив упевненість, що Путін, правлячий Росією найдовше з часів Йосипа Сталіна, переможе на майбутніх навесні 2024 року президентських виборах.

«Я залізно знаю, що він переможе капітально. Так, що і не снилося там всієї цієї швалі, яка там Макрони, Байдени, і там всі ці Шольци, і так далі, і тому подібне», — заявив депутат.

Примітно, що ніхто у студії навіть не спробував вступити з ним у полеміку з цього приводу. Присутні уважно слухали та схвально кивали головами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Окрестности брошенной после аварии на АЭС Фукусимы захватили десятки тысяч кабанов: видео

09.03.2017 - 17:25
Не только в Чернобыльской зоне отчуждения дикие животные облюбовали себе территорию для проживания. Окрестности вблизи японской АЭС Фукусима-1 тоже пришлись ко вкусу зверью. Причем, в «запретной зоне» в Японии лучше ...

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину ...

Появилось видео, как Савченко сбила женщину

13.04.2017
КП в Украине раздобыла видео ...