У центрі Вінниці авто збило двох дівчат на переході

У центрі Вінниці водій Mercedes збив на пішохідному переході двох 19-річних дівчат. Аварія трапилася увечері у четвер, 16 січня, повідомила поліція Вінницької області.

Зазначається, що ДТП сталася близько 16:20 по вулиці Театральній. Обох дівчат госпіталізували з травмами.

Водієм виявився мешканець Тульчинського району Вінницької області, його затримали. До обрання запобіжного заходу 22-річний водій перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

На відео чітко видно, що водій «Мерседеса» їхав просто неадекватно — він на великій швидкості пішов на обгін мікроавтобуса, причому на обгін з правого боку, що взагалі заборонено.

При такому маневрі винуватецб ДТП взагалі не міг бачити, хто знаходиться на дорозі. Просто якийсь жах!



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка делает себе джакузи (видео)

06.04.2016 - 18:19
Многие люди хотят заиметь джакузи. А эта смешная собачка, которая на видео, не предается пустым мечтам, а делает себе массажную ванну из любой емкости с водой. Вот и здесь обычный ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018
Новогоднее поздравление президента: «… А ...