У Бундестазі закликали надати Україні Taurus для ударів про цілях у РФ

Представники провідних партій Бундестагу, які дотичні до питань оборони, рішуче висловились за передачу Україні далекобійних ракет Taurus для ударів по цілях на території Росії, що раніше вважалося неприйнятним федеральним урядом.

Речниця з питань оборони від «Зелених» Сара Нанні та експерт із зовнішньої політики опозиційного Християнсько-демократичного союзу, колишній полковник Бундесверу Родеріх Кізеветтер висловили підтримку надання Україні ракет Taurus. Вони стверджують, що Україна має право використовувати їх для знищення російських установок, що запускають ракети по її території.

Кізеветтер вважає, що Taurus ефективний для знищення структур постачання і управління далеко за лінією фронту. Він також допускає можливість знищення Кримського мосту, зупинки постачання російських військ на Крим та поразки російських військ.

Після ракетних ударів РФ по Україні голова комітету Бундестагу з оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн також закликала надати Україні ракети Taurus.

Зазначимо, що фактично на сьогодні блокує надання Україні далекобійних Taurus безпосередньо канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Раніше були сподівання, що він змінить позицію після передачі Україні ракет ATACMS від США, але цього не сталося. Можливо тому, що американці надали лише з десяток таких ракет, й то не самих далекобійних.

В будь-якому випадку, 3-го січня речник німецького уряду Штеффен Гебештрайт заявляв, що по ракетам Taurus змін наразі немає. Чи з’являться вони після заяв партійних лідерів у Бундестазі, покаже час.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017 - 13:00
Появилось видео момента взрыва, которым вчера вечером были ранены нардеп Игорь Мосийчук, политолог Виталий Бала, охранник нардепа и прохожий (которые позже скончались) и еще один человек. На канале Ютуб показали ...

В США в пику Трампу сняли фильм о затоплении Нью-Йорка: видео

05.06.2017
В США довольно креативно отреагировали ...