У Брянській області на кордоні з Україною вбили підполковника ФСБ

Но околиці села Уліца Брянської області РФ (межує з Сумською областю України) невідомі розстріляли зі стрілецької зброї автомобіль підполковника ФСБ — заступника начальника відділу матеріально-технічного забезпечення Сергія Шатого. Він отримав смертельні поранення.

Про це сьогодні вранці повідомив російський Телеграм-канал «Baza». Сама подія сталася близько шістнадцятої години, вірогідно, вчора. Нападники з місця пригоди зникли.

На російсько-українському кордоні триває постійна диверсійна війна та регулярні артилерійські обстріли. До того ж окупанти періодично завдають авіаційні удари.

Тому є вірогідність того, що підполковника знищили наші розвідники, антипутинські партизани чи російскі добровольці Зброїних сил України з «РДК» або «ЛСР». Однак не можна виключати і внутрішні розборки російських окупантів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016 - 02:56
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по продолжительности взрыв. На рынке пиротехники что-то взорвалось в одном из магазинов, а дальше последовала цепная реакция. В результата взорвались и сгорели более 30 торговых точек. ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016
В стенах украинского парламента произошла ...