У Британії почалися дострокові парламентські вибори

У Великій Британії сьогодні почалося голосування на дострокових виборах у парламент. Британці визначать новий склад Палати представників і те, яка політична сила сформує новий уряд.

Виборчі дільниці запрацювали у 650 округах Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії о 7:00 ранку за місцевим часом. Вони працюватимуть до 22:00.

По завершенню голосування одразу розпочнеться підрахунок голосів та публікація екзитполів. Перші результати по округах можуть стати відомі вже після 23:00 за британським часом, проте остаточні підсумки оголосять найімовірніше близько 9:00 у п’ятницю.

Усі останні соціологічні опитування прогнозують впевнену перемогу лейбористів, після 14 років перебування при владі Консервативної партії.

Кандидат на посаду премʼєра Британії від лейбористської партії, яка ймовірно переможе на виборах 4 липня, Кір Стармер, пообіцяв дотримуватися зобов’язань країни щодо фінансування України. Про це з посиланням на маніфест партії повідомляли Sky News.

«З лейбористами військова, фінансова, дипломатична та політична підтримка України з боку Великобританії залишатиметься непохитною… Лейбористи підтримають спроби притягнути путінську Росію до відповідальності за її незаконну війну, підтримуючи заклики до [створення] спеціального трибуналу зі злочину агресії», — йдеться у маніфесті.

Зазначається, що лейбористи працюватимуть з союзниками, щоб конфіскувати та перенаправити заморожені державні активи Росії на підтримку Києва. Також вони обіцяють «відігравати провідну роль» у забезпеченні Україні чіткого шляху до членства в НАТО.

В свою чергу, діючий прем’єр Ріші Сунак заявив, що лейбористи поставлять допомогу Україні під загрозу, бо зменшать витрати на оборону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

Необъяснимые вспышки в небе

15.11.2014
В пятницу (14.11.2014 в 17:40) ...