У Білорусі почали розконсервовувати військову техніку

Одна з механізованих бригад ЗС Білорусі почала розконсервовувати військову техніку із тривалого зберігання. Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони Білорусі.
 
«У рамках проведення спільних заходів бойового злагодження регіонального угруповання військ (сил) Білорусі та Росії підрозділи 11-ї окремої механізованої бригади розпочали зняття техніки з тривалого зберігання», — йдеться у повідомленні.

Що було раніше

Росія не має достатніх можливостей для проведення розконсервації озброєння та військової техніки, тому стягує свій «металобрухт» на білоруському напрямі. Про це 9 січня повідомив у Telegram заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк.

Раніше в Генштабі інформували, що значна кількість озброєння та військової техніки, яка прибуває до Білорусі з Росії, знята з тривалого зберігання. Для її відновлення потрібен час, а також значні сили та кошти.

«Сили оборони уважно стежать за переміщеннями ворога, а також відстежують потенційні загрози, які можуть бути пов’язані із спільними льотними навчаннями сил Росії та Білорусі… Ми знаємо, де ворог розміщує особовий склад та техніку», — запевнив Павлюк.

За словами заступника командувача, ЗСУ готові до різних сценаріїв, але загроза вторгнення з боку сусідньої республіки на сьогодні «залишається малоймовірною».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Развязка митинга в Виннице: Малиновскому вернули гроб и пригрозили «набить морду»: видео

24.04.2017 - 18:35
Виктор Малиновский, который провел сегодня со своим активом пенсионеров очередную креативную акцию в Виннице, похоже, нашел достойных оппонентов. Напомним, группа митингующих пронесла по центру города гроб, наведалась к зданию горсовета, ...

Как не надо делать селфи в джипе (видео)

13.09.2015
Селфи-эпидемия набирает обороты: без автопортрета ...