У Бєлгороді пролунали потужні вибухи

Сьогодні після обіду у російському місті Бєлгород, розташованому поруч з Харківською областю України, пролунала серія потужних вибухів, які здалеку сприймалися, як один протяжний гуркіт.

Про це масово повідомляють місцеві жителі, оприлюднюючи в інтернеті цікаві відеозаписи. Зокрема, на одному чітко чути вищевказаний множинний характер вибуху.

Згодом стало відомо, що мав місце приліт по заводу залізобетонних конструкцій в мікрорайоні Крейда (до речі, ця назва є красномовним доказом того, що Бєлгородщина є частиною української Слобожанщини).

На іншому ролику видно пожежу на підприємстві. Очевидно, його вироби використовувалися окупантами для будівництва фортифікаційних споруд.

Також не можна виключати розміщення на території чогось вибухонебезпечного – дуже вже вищезгадані звуки подібні на детонацію якихось снарядів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017 - 20:44
Донецкий «Шахтер» после неудачи в Неаполе отвел душу в поединке 17 тура Премьер-лиги против своих земляков из «Олимпика». Подопечные Фонсеки забили 4 гола, правда и пропустили два. Дублем отметился лучший ...

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017
В Якутске авария оставила людей ...

Как ухаживать за стиральной машиной

13.11.2016
Вы переживаете за вашу стиральную ...

Джошуа победил Кличко: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...