Минулої ночі в прикордонному російському місті Бєлгород сталося чимало вибухів і пожеж, про що масово повідомляють в соціальних мережах і Телеграм-каналах місцеві жителі, оприлюднюючи відповідні відео та фотографії.
Міноборони фашистської РФ заявило, що протиповітряна оборона минулої ночі збила на Бєлгородщині п’ятнадцять снарядів реактивної системи залпового вогню «Vampire» і ударний безпілотний літальний апарат.
Також начебто ще два українських дрони-камікадзе були знищені в Брянській області і три в Курській.
