Сьогодні в російському обласному центрі Бєлгороді (тридцять кілометрів до найближчої ділянки державного кордону і п’ятдесят до Харкова) після декількох серій потужних вибухів сталася сильна пожежа.
Однак Телеграм-канал «Mash» пише, що палає «лише» шиномонтаж на Корочанській вулиці. А загалом начебто дванадцять снарядів від реактивної системи залпового вогню «Vampire» цілили по місцевим аеропорту і теплоелектроцентралі.
Точна інформація невідома. Зазвичай окупанти намагаються збивати зенітно-ракетними комплексами снаряди РСЗВ…
