Twitter скасував обмеження для кремлівських акаунтів

Соцмережа Twitter, що належить Ілону Маску, зняла обмеження з акаунтів російських державних відомств і пропагандистів. Про це у п’ятницю, 7 квітня, повідомляє видання The Telegraph.

Колишнє керівництво Twitter рік тому заявило, що соцмережа не рекомендуватиме у пошуковій видачі, на домашній сторінці користувача та в інших частинах сервісу ті облікові записи, які належать державам, що обмежують доступ до вільної інформації і ведуть війни за кордоном. Насамперед це стосувалося Росії.

Проте тести, нещодавно проведені журналістами The Telegraph, показали, що облікові записи російських державних органів присутні у верхній частині пошукової видачі для деяких запитів, а також відображаються в пропозиціях інших облікових записів.

Зокрема, обмеження явно не діють щодо президентського облікового запису Володимира Путіна, Міністерства закордонних справ РФ та посольства РФ у Великій Британії.

Колишні керівники Twitter заявили журналістам, що ці тести підтверджують факт скасування обмежень.

Вони наголошують, що вкрай малоймовірно, що ця зміна відбулася випадково чи без відома та керівництва персоналу компанії.

Нагадаємо, 1-го лютого радник Офісу президента Михайло Подоляк звинуватив американського мільярдера і нового власника соціальної мережі Twitter Ілона Маска у допомозі російській пропаганді. Чиновник написав у своїй соціальній мережі, що Маск штучно знижує популярність офіційних сторінок української влади у Twitter.

«Ілон, може, вистачить песимізувати офіційні акаунти українців і насильно применшувати охоплення? Занадто все очевидно… Непотрібно допомагати безталанній російській пропаганді. Їм це не допоможе, а репутація Twitter хиріє. Може, потрібен регулятор, який пояснить власнику правила конкуренції?» – написав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016 - 12:52
Во Всеволожском районе Петербурга, в городке Колтуши в воскресенье утром произошел крупный пожар. Площадь возгорания на продовольственном складе составляет 10 тыс. кв. метров. «В 08:18 ранг пожара повышен до 3 ...