Твіт ціною $7 млрд: як Маск втратив головного партнера у Латинській Америці

Мексиканський мільярдер Карлос Слім офіційно припинив співпрацю з компанією Starlink Ілона Маска, що стало серйозним ударом для бізнес-імперії американського підприємця. Про це повідомляє Baller Alert.

Компанія América Móvil, що належить Сліму, оголосила про масштабні інвестиції у $22 мільярдів протягом найближчих трьох років для зміцнення своєї мережі в Латинській Америці. Це рішення суттєво змінює баланс сил у регіоні, адже раніше очікувалося, що Starlink стане ключовим гравцем на мексиканському ринку супутникового інтернету.

Втрати для Маска внаслідок розриву цієї співпраці оцінюються у $7 мільярдів, оскільки Starlink покладав великі сподівання на партнерство з América Móvil.

Причиною такого радикального рішення став пост Маска на платформі X, у якому він натякнув на зв’язки Карлоса Сліма з організованою злочинністю.

Після публікації Слім миттєво скасував усі угоди зі Starlink у Латинській Америці, чим завдав серйозного удару по бізнесу Маска.

Відмова Сліма від співпраці зі Starlink – це не просто бізнес-конфлікт. Мексиканський магнат також оголосив про зміну стратегії розвитку, спрямовуючи свої телекомунікаційні проєкти до європейських і китайських компаній.

Цей крок не лише послаблює американську присутність на латиноамериканському ринку, але й відкриває двері для китайських телеком-гігантів, таких як Huawei, які активно конкурують зі США в галузі цифрових технологій.

Втрата такого впливового партнера, як Карлос Слім, може суттєво загальмувати експансію Starlink у Латинській Америці, особливо на тлі конкуренції з місцевими телекомунікаційними гігантами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось полное видео задержания Саакашвили

13.02.2018 - 02:49
На странице в Фейсбук Михаила Саакашвили появилось еще одно видео из ресторана «Сулугуни», где тот был задержан сотрудниками Госпогранслужбы. На кадрах видно, как люди в камуфляже забежали в зал ресторана. ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...