Туреччина запропонувала ще один сценарій зупинення війни

«Кровопролиття в Україні» слід зупинити, а потім можна п’ять років вести мирні переговори. Про це заявив офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин, передає Anadolu.

«Давайте докладемо максимум зусиль для припинення війни в Україні. Продовження цієї війни та розширення її рамок загрожують глобальним лихом. Важливо зупинити цю війну і віддати перевагу дипломатії», — сказав він.

Калин додав, що Туреччина та особисто президент Реджеп Тайіп Ердоган готові взяти на себе роль у цьому питанні. За його словами, «світ не повинен бачити загибель ще десятків тисяч людей в Україні».

«Замість того, щоб продовжити війну, давайте зупинимося на варіанті трьох чи п’яти років мирних переговорів. Головне, зупинимо кровопролиття. Обговоримо можливості просування діалогу з урахуванням нинішньої ситуації», — підкреслив Калин.

Ця дичина, яку нав’язують Туреччина, Китай, Бразилія і Угощина, вже відверто дратують. Тобто заради своїх власних інтересів вони пропонують подарувати Росії окуповані українські території і начебто після цього про щось вести переговори.

Більше того,  за такого розкладу ці переговори через 3-5 років закінчаться виключно тим, що фашистська Росія, зализавши рани, знову розпочне повномасштабну війну, вистояти в якій нам буде набагато складніше, ніж зараз, бо ми не зможимо так швидко відновитися без поразки ворога, без репарацій…

І наврядчи це не розуміють в Анкарі. А тому позиція Туреччини зрадницька і неприйнятна. Тим паче, що переговори пропонуються «з урахуванням нинішньої ситуації»… А це слово в слово «хотєлка» Кремля, яка означає залишення ворога на окупованих територіях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017 - 03:27
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в первом матче 1/8 финала Кубка Испании — 3:1. При этом  настоящим хитом стал второй гол в ворота гостей, который на 32-ой минуте забил Вела. Вернее ...