Туреччина відмовилася обслуговувати російські літаки

Нарешті з’явилася надія, що Анкара припинить грати одразу на два фронти — і Україні в деяких питагннях допомагати, і вирішувати безліч проблем для фашистської Росії. Влада Туреччини заборонила заправляти та обслуговувати літаки американського походження, якщо вони пов’язані з РФ і Білоруссю. Про це йдеться у заяві Міністерства митниці та торгівлі Туреччини, яку наводить AirportHaber.

«Згідно з ухваленим рішенням, з 14 березня припинено надання різних послуг літакам, виробленим у США і які знаходяться під російсько-білоруським контролем», — йдеться у матеріалі.

У цьому контексті заправка та супутні послуги заборонені для приватних, вантажних, комерційних, чартерних літаків або літаків, вироблених у будь-якій іншій країні, і які містять понад 25% сировини американського походження, якщо вони прямують до Росії чи Білорусі.

Рішення прийнято відповідно до листа Управління промисловості та безпеки з експортної практики Міністерства торгівлі США.

Нагадаємо, тиждень тому Туреччина раптово почала блокувати оформлення санкційних вантажів до Росії. Транзит товарів «паралельного імпорту» зупинився. Про це повідомило російське провладне видання КоммерсантЪ у четвер, 9 березня. Учасники ринку терміново шукають альтернативні шляхи ввезення підсанкційних товарів до РФ. 

«Ще вчора ми почали отримувати повідомлення від агентів про те, що скасовуються раніше узгоджені букінги вильотів. Сказали, що причина полягає в тому, що транзитні для Туреччини вантажі більше не відправляють до Росії. Учора ввечері почали отримувати листи про те, що митна система Туреччини блокує транзитне оформлення вантажів нетурецького походження. Сьогодні вранці ще раз спробували оформити, але система дійсно все блокує», – поскаржився генеральний директор однієї з російських логістичних компаній Георгій Властопуло.

Низка співрозмовників ЗМІ бачать зв’язок між зупинкою транзиту санкційних вантажів і недавнім візитом у Туреччину держсекретаря США Ентоні Блінкена.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Бодигард разобрался с голой женщиной, выбежавшей на сцену конкурса Мисс Украина: видео

06.09.2017 - 23:25
Мы уже сообщали, что в Киеве определили победительницу конкурса красоты Мисс Украина-2017. Ею стала киевлянка Полина Ткач. Не обошлось и без курьеза. На сцену во время конкурса выскочила голая женщина ...

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017
Вечером 12 сентября на северо-западной ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015
Лучшие инженеры бьются над тем, ...