Тривають перевірки внутрішньобудинкових систем у багатоповерхівках

Опалювальний період 2020-2021 рр вже перетнув свій екватор, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» стабільно працює, надаючи послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам, підтримуючи гідравлічні параметри відповідно до режимних карт роботи теплової мережі.

У випадку, коли КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює ремонтні роботи на мережах, для яких необхідно тимчасово призупинити послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на деякі будинки, інформацію завжди в робочі дні розміщуємо на офіційному сайті підприємства в категорії «новини»  http://vmte.vn.ua/news.html  (оновлюючи інформацію  у випадку появи нових даних).

 Але час від часу  до підприємства надходять звернення від мешканців багатоповерхівок щодо проблем із послугами в будинках, де не здійснюються ремонтні роботи на мережах і, відповідно, даних будинків немає в переліку тих, де призупинено послугу.  

За зверненнями споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно ініціює проведення комісійних обстежень у складі представників теплопостачального підприємства і управляючої компанії або правлінь ОСББ. Долучення до обстеження управляючих компаній або правлінь ОСББ – обов’язкове, адже теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків. А щоб перевірити справність внутрішньобудинкової системи необхідна присутність фахівців з управляючих компаній або правлінь ОСББ (крім того, в обов’язковому порядку щороку   здійснюються обстеження будинків в міжопалювальний період). 

Так, 17 лютого було проведене спільне обстеження будинку по просп. Юності, 35 фахівцями  теплопостачального підприємства разом з представниками управляючої компанії «Господар Люкс» та уповноваженою особою по будинку щодо якості подачі послуги з централізованого опалення.

Спочатку фахівці КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснили заміри подачі послуги на вводі в будинок. Вони відповідають нормі (60 градусів) – далі під час проведення обстеження було виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі: неналагоджена робота елеваторного вузла, невідрегульовані звужуючі пристрої (сопла) в елеваторних вузлах, вікна у під’їздах відкриті та побиті, несправні триходові крани на радіаторах, відсутність теплоізоляції на трубопроводах, несанкціоноване втручання мешканців у внутрішньобудинкову систему тощо.

За результатами проведеної перевірки був наданий припис  на виконання робіт представнику управляючої компанії «Господар Люкс», адже ліквідувати проблеми в будинку мають саме фахівці управляючої компанії.  Але й самі мешканці будинку не повинні  бути байдужими до ситуації, тому що вони є співвласниками будинку і мають цікавитися станом внутрішньобудинкової системи і багатоповерхівки в цілому.

Нагадуємо, що теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків.

Звертаємося до споживачів: якщо у Вашому будинку є проблеми з послугою з централізованого опалення та гарячого водопостачання, але у переліку, який ми публікуємо щодня на офіційному сайті, Вашої адреси не зазначено, тоді варто звертатися до  управляючих компаній або до голів правлінь ОСББ, аби вони перевірили, в першу чергу, внутрішньобудинкову систему.

 Якщо Вам необхідно дізнатися інформацію про послугу у вихідні дні, ви можете звертатися у диспетчерську підприємства за номером 43-34-95 (працює цілодобово). 

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В горсовете Львова вспыхнула драка, Садовой ретировался: видео

19.01.2017 - 15:47
Львов никак не может выйти из мусорного пике. После того, как закрылась основная свалка, куда вывозились отходы, город страдает от мусора, а практически все области страны столкнулись с тем, что ...

Ди Мария в свой день рождения помог ПСЖ разгромить “Барселону”: видео

15.02.2017
Вот стоило футбольным экспертам объявить, ...