Третя бригада ЗСУ знищила тисячу окупантів, які наступали на Борову

Російські окупанти накопичили достатньо сил і резервів, щоб спробувати провести масштабний наступ на місто Борова Харківської області (в двадцяти кілометрах від лінії фронту). Це південний фас Куп’янського або Сватівського напрямку.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і колектив військових експертів «DeepState». За його даними, ворог накопичив десять тисяч чоловік, 200 артилерійських систем, 250 одиниць бронетехніки.

Це справді дуже багато, якщо зважати, що з нашої сторони на цій ділянці фронту ворогу протистоїть одна третя окрема штурмова бригада Збройних сил України, яка перед цим пройшла важкі бої на Покровському (Авдіївському) напрямку.

Трохи згодом пресслужба підрозділу підтвердила слова «DeepState». Спочатку агресор хоче вийти на адміністративний кордон між Харківською і Луганською областями (це 2-3 км), а далі, якщо пощастить, прорватися до Борової:

«…Ворог наступає танковими полками, залучає значну кількість артилерії та додаткові загони з ПВК і спецпризначенців. Застосовує FPV, КАБи й хімічну зброю. Від травня бійці бригади знищили вже близько 1068 росіян, ще майже 2292 — це трьохсоті. На штурми наших позицій противник кидає цілі взводи та роти особового складу. Їхню стрімку ліквідацію компенсує поповненням живої сили у кількості 250-400 солдат зс рф щотижня…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...