Трампа зобов’язали виплатити понад $454 млн штрафу

Експрезидента США Дональда Трампа офіційно зобов’язали виплатити 454,2 млн доларів після того, як його визнали винним у маніпулюванні власним капіталом у цивільній справі про шахрайство.

Відповідне рішення у п’ятницю, 23 лютого, ухвалив суддя штату Нью-Йорк, передає Reuters.

Зазначається, що виплата включає штраф у розмірі 354,9 млн доларів, який суд призначив 16 лютого, плюс відсотки.

Суд також зобов’язав повнолітніх синів Трампа, Дональда Трампа-молодшого та Еріка Трампа, виплатити майже 4,7 млн доларів кожного, а колишнього фінансового директора Trump Organization Аллена Вайссельберга — 1,1 мільйона доларів, включаючи відсотки.

Загальна сума виплат становить $464,6 млн. (на всіх чотирьох). Понад 114 тис. доларів відсотків будуть продовжувати нараховуватися щодня, переважно лише для Дональда Трампа. Рішення було оприлюднене в п’ятницю.

Генеральний прокурор Летіція Джеймс звинуватила відповідачів у незаконному завищенні вартості майна Трампа з метою роздути його власність і отримати кращі умови кредитування та страхування.

Це далеко не єдиний програний Трампом суд. 

Так, 26 січня 2024 року Федеральний суд Нью-Йорка зобов’язав Дональда Трампа виплатити 83,3 мільйона доларів компенсації письменниці та журналістці Джин Керролл за наклеп.

Нагадаємо, нещодавно Трамп програв суд проти колишнього агента британської розвідки МІ-6 Крістофера Стіла. Суд відхилив позов Трампа, пов’язаний із досьє про нібито причетність Кремля до його перемоги у виборах 2016 року повідомляв Bloomberg.

Під час передвиборчої кампанії, яка принесла Трампу перемогу, досьє спецпризначенця з інформацією про ймовірні зв’язки Трампа з Росією потрапило у ЗМІ.

Минулого року Трамп, в контексті цьогорічних президентських виборів у США, подав до суду на колишнього агента МІ-6 Крістофера Стіла та його фірму бізнес-розвідки Orbis у справі за статтею про захист даних. Трамп заявив, що зазнав «значної шкоди і страждань» через публікацію досьє та намагався домогтися від судді рішення про неправдивість оприлюдненої у звіті інформації.

У січні 2017 року досьє Стіла розповсюдила компанія BuzzFeed. У ньому стверджувалося, що президентська кампанія була скомпрометована Федеральною службою безпеки РФ.

Суддя Карен Стейн у четвер, 1 лютого, відхилила позов і зазначила, що Трамп не має жодних шансів отримати компенсацію за будь-які страждання, яких він міг зазнати. І додала, що не планує визначати достовірність інформації у самому досьє.

«Насправді позивач домагається висновків суду для відновлення своєї репутації за обставин, коли він не зміг сформулювати жодного життєздатного засобу правового захисту, який він мав би реальну перспективу отримати», — зазначила Стейн.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...