Трамп зустрівся з Джонсоном і зробив заяву про допомогу Україні

Колишній президент США Дональд Трамп після зустрічі зі спікером Палати представників Майком Джонсоном дав зрозуміти, що не заперечує проти схвалення допомоги Україні, але тільки як позику. Про це повідомляє видання The Hill.

Зокрема, він вийшов для коментарів разом із Джонсоном на своїй віллі Мар-а-Лаго і заявив, що вони «думають про те, щоб зробити це у вигляді позики, а не просто подарунка».

«Нині ми продовжуємо роздавати подарунки на мільярди і мільярди доларів, і ми дослідимо це питання. Але для мене набагато важливіше, що Європа має активніше долучатися і давати гроші. Вони мають давати щось співмірне. Якщо цього не буде відбуватися, мені буде дуже прикро, тому що їх це стосується набагато більше, ніж нас», — сказав Трамп. 

Чи можна вірити з цього приводу Трампу? На жаль, поки що підстав для цього не вбачається. По-перше, про позику (що саме по собі є знущанням, але Бог з цим) Трамп і його близький соратник говорять вже більше двох місяців, але так і не представили текст відповідного законопрєкту. І це на тлі постійних закликів не тільки Білого дому й України, але й лідерів країн Європи, прем’єра Японії… Тобто є слова, а дій від команди Трампа немає.

По-друге, слова Трампа про те, що Європа не долучається і замало допомагає, вже давно не відповідають дійсності. Саме Європа останні півроку демонструє лідерство у фінансуванні України і наданні зброї. Просто її можливості у військовому плані неспівставні з американськими.

Нагадаємо, глава МЗС Великої Британії Девід Кемерон зустрівся з Дональдом Трампом та намагався переконати його в необхідності підтримки України, але, ймовірно, йому це не вдалося.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Колонна военной техники с боевиками ДНР покинула Луганск: видео

27.11.2017 - 13:46
Если во время разгара переворота в Луганске главарь ДНР пригнал на помощь оппонентам Плотницкого колонну военной техники со своими боевиками под покровом ночи, то ушла она в обратном направлении в ...

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...