Трамп заявив, що владнає з Путіним питання війни в Україні

Колишній президент США Дональд Трамп переміг на праймериз своєї партії в штаті Айова. Після цього він зробив декілька заяв, одна з яких стосується України і припинення війни, яку веде Рф.

Трамп знову без конкретики пообіцяв дуже швидко вирішити питання з війною. Звісно, якщо стане президентом. При цьому він фактично лагідно відгукувався про Путіна. Мовляв, дуже добре з ним ладнає.

«Ми з Путіним чудово ладнаємо. Ми дуже добре ладнаємо. Це добре, а не погано. Якби фальшиві новини стали справжніми і чесними новинами, 90% наших проблем у цій країні було б вирішено…  Ситуація з Україною настільки жахлива… І ми збираємося вирішити це, ми збираємося вирішити це дуже швидко».

Він висловив упевненість, що зможе залучити до діалогу президентів України і Росії.

«Я дуже добре знаю президента Путіна, я дуже добре знаю Зеленського, я можу залучити його, ми вирішимо це дуже швидко. Цього (війни. – Ред.) ніколи не повинно було статися», – додав він.

Фактично Трамп натякає, що задовільнить територіальні претензії Путіна щодо Криму, Донбасу і частин Запорізької і Херсонської областей, що фашистська Росія спромоглася захопити. Адже це головна вимога Путіна щодо будь-яких переговорів. Вже мовчимо про те, що кремлівський агресор жадає розброєння України і якісь гарантії позаблоковості нашої країни.

Без всього цього війну Путін не зупинить (тільки, якщо буде зазнавати поразок на фронті), а значить, Трамп готовий все це йому подарувати? Припинивши допомогу Україні, він зможе змусити українців погоджуватися на цей сценарій… 

А як тоді бути з відповідальністю за злочини? Як отримати з Росії репарації на відновлення? Схоже, Трампа це взагалі не турбує.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Странности убийства Вороненкова начинаются складываться в общую картину. Видео перестрелки

24.03.2017 - 18:23
Хотя в Кремле и называют «абсурдом» заявление украинской стороны о том, что убийство экс-депутата Госдумы Дениса Вороненкова заказали в Москве, факты «складываются» в пользу именно этой версии. Как мы уже ...

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015
Прокол, разрез или разрыв шины, как ...

Саакашвили наехал на Порошенко и подал в отставку: видео

07.11.2016
После отставки шефа полиции Одесской ...