Трамп заявив про своє взаєморозуміння з Путіним

Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що «дуже добре розуміється» з президентом Росії  Путіним. Про це він розповів під час інтерв’ю на телеканалі NBC, передає Голос Америки.

Зокрема, Трамп заявив, що важливо знаходити порозуміння з Путіним, бо у нього 1700 ядерних ракет. Тому «розумітися з ним — це позитивно, а не негативно». Тобто порозуміння з головним фашистом планети за останні 78 років.

«І все ж я з Путіним порозумівся. Дозвольте мені сказати, що я з ним дуже добре порозумівся. І це добре. Непогано. У нього 1700 ядерних ракет, і це так. Це добре. Порозумітися — це нормально», – сказав Трамп, в опублікованому уривку розмови.

Повна версія розмови вийде у ефір у неділю, 17 вересня, але журналістка вже поділилася враженнями від розмови у ефірі NBC.

Ведуча Крістен Велкер розповіла, що під час інтерв’ю вона нагадала Трампу про бомбардування Росією пологових будинків в Україні, викрадення українських дітей, масові поховання вбитих Росією українців та запитала ставлення політика до цього.

«Це жахливо», — сказав Трамп, але він наголосив, що має «дуже хороші стосунки» з Путіним. «Ніхто не був жорсткішим щодо Росії, ніж я», — додав Трамп.

Він також повторив те, що казав в одному з попередніх інтерв’ю: «Путін дуже любить Україну». «Це зіниця його ока», – казав Трамп, описуючи одержимість Путіна Україною.

Трамп вже декілька місяців  продовжує розігрувати карту досягнення миру в Україні. Вочевидь, він цю тему буде використовувати на майбутніх виборах. 

Нагадаємо, в липні в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що у разі своєї перемоги на виборах хоче змусити президентів України та Росії укласти мирну угоду.

«Я дуже добре знаю Зеленського, і я дуже добре знаю Путіна, навіть краще. І у мене були хороші стосунки, дуже хороші з ними обома. Я б сказав Зеленському: «Досить. Ви повинні укласти угоду». Я б сказав Путіну: «Якщо ви не укладете угоду, ми дамо йому дуже багато. Ми дамо Україні більше, ніж вони коли-небудь отримували, якщо доведеться», — зазначив він.

За словами Трампа, він уклав би мирну угоду між Україною та Росією за один день. «За один день», — наголосив колишній президент США.

Цього разу він не пояснив, що на його думку має бути в цій угоді. Але раніше він пропонував варіант, при якому Росії мали відійти захопленні нею території. Зрозуміло, що того самого хоче й Путін, а тому цей варіант повністю антиукраїнський. Однак, і без допомоги США розраховувати на успіх у війні буде важко…

обто Трамп реально небезпечний для нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський вже відповідав на заяви Трампа «закінчити війну за 24 години». Український лідер нагадав, що експрезидент США так і не зупинив війну на сході України за часів своєї каденції.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Внебрачный сын больше других детей Шварценеггера похож на отца: фото, видео

05.07.2017 - 13:08
В мае 2011 года Арнольд Шварценеггер публично признался в том, что у него есть незаконнорожденный ребенок от бывшей горничной. Связь экс-губернатора Калифорнии с мексиканкой Милдред Патрисией Баеной длилась почти 10 ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...

Возле Администрации президента произошла драка, видео

12.02.2018
Сторонники Саакашвили откликнулись на призыв ...

Береза вспылил на Савченко на комитете Рады: видео

05.10.2017
Сегодня во время рассмотрения комитетом ...