Трамп таємно поговорив із принцом Саудівської Аравії

Кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп провів таємну бесіду з наслідним принцом Саудівської Аравії Мохаммедом бін Салманом. Про це повідомляє The New York Times.

Джерела видання, знайомі з ситуацією, заявили, що це стало їхньою першою публічною розмовою після того, як Трамп покинув посаду в січні 2021 року. Зміст розмови залишається невідомим. Ні представники Трампа, ні чиновник уряду Саудівської Аравії не відповіли на запити про коментарі з цього приводу.

Інформація про розмову з’явилася в той час, коли «адміністрація Джо Байдена веде делікатні переговори з Саудівською Аравією, спрямовані на встановлення міцного миру на Близькому Сході.

Нагадаємо, 8 березня Трамп зустрівся з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Останній відкрито плекає надії на повернення Трампа у Білий дім, сподіваючись на його проросійський курс у питанні України.

«Нам потрібні лідери у світі, яких поважають та які можуть принести мир. Він – один з них! Поверніться і принесіть нам мир, пане президенте!», – зазначив у своєму улесливому дописі в соцмережі Х Орбан.

Він також висловив нічим не підкріплену думку про те, що при Трампі-президентові в Україні не почалася б повномасштабна війна.

Орбан вже два роки веде яскраву антиукраїнську політику, всіляко, як тільки можливо, захищаючи інтереси Росії. А його просування ідеї припинення вогню і переговорів збігається з бажаннями РФ, яка таким чином хоче зафіксувати за собою окуповані території і отримати паузу для відновлення сил і потужностей для нової війни. 

Трамп, в свою чергу, блокує через Конгрес надання Україні фінансової допомоги для постачання зброї і бюджетної підтримки. Про це відкрито заявляє діючий президент Джо Байден.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время матча Партизана и Цревны Звезды произошла бойня фанатов: видео, фото

14.12.2017 - 18:20
В Сербии пришлось прерывать поединок национального чемпионата между столичными командами «Партизан» и «Цревна Звезда». Всему виной жестокая бойня между фанатами команд. Случилось это в конце первого тайма. Поражает жестокость, с ...

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015
Лучшие инженеры бьются над тем, ...

«Динамо» разгромило «Волынь»: видео голов

27.11.2016
Киевское «Динамо» одержало четвертую победу ...