Трамп переміг Гейлі на праймеріз у Південній Кароліні

Кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп переміг свою головну опонентку Ніккі Гейлі (Хейлі) на праймеріз у Південній Кароліні, що відбулися 24 лютого. Про це повідомляє Associated Press.

Попри те, що Гейлі є колишньою губернаторкою Південної Кароліни, місцеві мешканці не віддали їй перевагу.

Зазначається, що Гейлі привітала Трампа і заявила, що не збирається виходити з передвиборчих перегонів. Трамп своєю чергою зазначив, що ніколи не бачив, щоб «Республіканська партія була такою єдиною».

Наразі Трамп переміг у всіх перегонах, де розглядалися кандидатури від республіканців, зокрема в Айові, Нью-Гемпширі, Неваді та на Віргінських островах США.

Нагадаємо, цього тижня у виступі в Клемсонському університеті, який вона свого часу закінчила, Гейлі наголосила, що не збирається виходити з президентських перегонів попри невтішні результати опитувань.

Та водночас вона перейшла до прямої критики Трампа, назвавши його «катастрофою» для Республіканської партії, «більш неврівноваженим і несповна розуму», ніж коли він брав участь у виборах уперше.

Гейлі водночас розкритикувала інших республіканців за те, що вони «занадто бояться сказати про це вголос»: «Звичайно, багато політиків, які зараз публічно підтримують Трампа, потій бояться його. Вони знають, якою катастрофою він був і буде для нашої партії».

«Що ж, я не боюся говорити незручну правду вголос. Я не відчуваю потреби вислужуватись перед ним. І я не боюся відплати Трампа. Я нічого від нього не шукаю», – наголосила Гейлі.

Перед цим вона заявила, що в разі, коли Росія зможе захопити Україну, наступними жертвами її агресії стануть Польща і країни Балтії, що є членами НАТО.

«Це негайно втягує Америку у війну. Саме цього ми намагаємося уникнути. І саме тому цей пакет допомоги (Україні — ред.) такий важливий», — сказала вона.

Політик наголосила, що США повинні дати Україні все необхідне для відбиття агресії РФ.

«Україна не просить війська, вона просто просить техніку і боєприпаси для перемоги в цій війні. У них є велика бойова сила. Нам потрібно дати їм те, що їм потрібно, щоб вони могли перемогти, а ми змогли запобігти відправленню наших військових на війну», — заявила Гейлі.

52-річна Гейлі розпочала перегони за номінацію як аутсайдер. Наразі вона друга! У разі успіху вона стане першою жінкою та першою американкою азійського походження, що балотуватиметься від Республіканської партії. Раніше вона увійшла в історію як перша жінка-губернатор країни азійського походження та перша американка індійського походження, яка працювала в уряді. Ніккі — Колишня губернаторка штату Південна Кароліна та експосол США в ООН.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...

Интернет взорвало видео эволюции купальников на симпатичной обнаженной девушке

26.07.2016
Шикарный трехминутный ролик от портала Mode продемонстрировал, как за ...