TikTok запроваджує обмеження для підлітків

Соціальна мережа TikTok впроваджує нові інструменти, які допоможуть батькам контролювати активність їхніх дітей у застосунку. Про це йдеться в релізі TikTok.

У рамках оновлення Family Pairing батьки зможуть обмежувати час використання TikTok, переглядати списки підписок і заблокованих користувачів своїх дітей, а також отримувати повідомлення, якщо їхня дитина поскаржиться на відео.

Нова функція Час поза мережею дає змогу батькам блокувати доступ до TikTok у певні години — наприклад, під час навчання, сімейного часу, вночі або на вихідних. За необхідності підліток може запросити додатковий час, але рішення залишається за батьками.  

Функція Режим розслаблення передбачає, що якщо підліток до 16 років заходить у TikTok після 22:00, його стрічка буде прихована, а на екрані з’явиться повідомлення з розслаблюючою музикою, що закликає відкласти телефон і відпочити. Якщо користувач проігнорує повідомлення, додаток повторно нагадає йому про необхідність відключитися. 

Соцмережа також поверне STEM-стрічку (розділ із контентом з науки і технологій) для підлітків.  

Як відомо, TikTok продовжує вводити нові заходи безпеки для підлітків, оскільки платформа стикається з тиском з боку законодавців. Компанія неодноразово піддавалася критиці через потенційну шкоду, яку соцмережі можуть завдавати дітям.

Нагадаємо, нещодавно Албанія вирішила заблокувати TikTok на 12 місяців, звинувативши платформу у поширенні насильства та булінгу серед дітей.

За пів року було заблоковано понад 3800 акаунтів у TikTok у зв’язку з поширенням російської пропаганди. Про це у лютому заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«З минулого літа лише в TikTok заблоковано понад 3800 акаунтів. Цей процес постійно продовжуються. Тут у нас найкраща результативність. На відміну від YouTube, де просто катастрофа: на те, щоб заблокувати, потрібен час, це дуже складна процедура», — розказав він.

Коваленко наголосив, що йде постійна комунікація з європейськими партнерами на предмет уточнення законодавства.

«Свобода слова — це супер, але якщо ти використовуєш свободу слова для проведення інформаційних спецоперацій, то за це має бути прописана конкретна відповідальність», — зазначив керівник ЦПД.

Загалом також було заблоковано понад 400 акаунтів в YouTube. «Це значна цифра з урахуванням того, як складно це робиться, але з позиції боротьби з дезінформацією в цілому — це ніщо», — додав Коваленко.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео с места крушения российского Су-25 (видео)

30.03.2016 - 10:23
Военный самолет упал на частный сектор в районе села Черниговка в Приморском крае. «Упал Су-25», жертв нет, а пилот успел катапультироваться. В администрации Черниговского района подтвердили факт падения военного самолета: ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...