Тенісистка з Латвії не потисла руки білорусці

У переліку тенісистів, які відмовляються тиснути руку представникам країн-агресорок, поповнення. Причому цього разу ігнорувати правила і суперника вирішив не представник України.

Латвійська тенісистка Олена Остапенко поступилася Вікторії Азаренко у третьому колі турніру в катарській Досі, і після гри не потиснула руку білорусці.

Спочатку уболівальники припустили, що представниця Латвії зважилась на такий вчинок, бо має українське коріння та виступає у парі разом з нашою Людмилою Киченок. Однак раніше Остапенко завжди подавала руку спортсменам з країн-агресорок.

Деякі ЗМІ припускають, що скоріш за все нова поведінка пов’язана з рішенням латвійської влади. Нагадаємо, раніше сейм Латвії заборонив своїм спортсменам грати на змаганнях разом з росіянами чи білорусами, незалежно під яким прапором представники країн-агресорів виступають. 

Але насправді та заборона стосується лише командних видів спорту.

Основна мета законодавчої заборони — підтвердити солідарність Латвії з Україною і заблокувати будь-які спроби Росії легітимізувати свої воєнні злочини через спортивний сектор.

«Це означає, що якщо буде жеребкування, що збірна Латвії повинна грати проти Росії або Білорусі, міжнародні спортивні організації повинні будуть поважати латвійське законодавство», — сказав голова підкомісії з питань спорту Комісії з питань освіти, культури і науки Давіс Мартіньш Даугав’єтіс

Водночас оновлений закон не регулює участь латвійських спортсменів в Олімпійських іграх, оскільки цим рішенням займається Латвійський олімпійський комітет.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зачем военные из России проникли на территорию Украины (видео)

27.11.2015 - 15:20
В Луганской области двое военных из России были задержаны отечественными пограничниками. «Заблудились»… Их допросили, о чем Госпогранслужба не только проинформировала общественность, но и распространила видео этого процесса. Задержание произошло после ...

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...