Телеканал «Еспресо» заявив про злам ефірної системи

Ввечері у понеділок, 19 лютого невідомі зловмисники зламали систему, яка відповідає за ефірне мовлення телеканалу «Еспресо»

Про це повідомляє пресслужба каналу.

У понеділок близько 19:30 невідомі хакери отримали доступ до ефірного сигналу телеканалу Еспресо. Зловмисники розмістили в ефірі телеканалу короткий ролик з кадрами зруйнованих українських міст, відео з Джозефом Байденом та закликом зупинитися, натякаючи на нібито причетність США до війни в Україні.

«Нам прикро, що наші глядачі могли бачити в ефірі це провокативне відео. Відповідальність за війну в Україні несе виключно росія. Це очевидний факт, який автори відео намагалися перекрутити. Це дає зрозуміти, що до атаки на Еспресо причетні росіяни» — прокоментували у пресслужбі телеканалу. 

Команда “Еспресо” вже вжила всі необхідні заходи безпеки та готує звернення до правоохоронних органів. 

Показово, що російські фашисти не усвідомлюють, що такі відео абсолютно ніяк не можуть вплинути на українців — всі знають, що напала РФ і веде геноцидну війну. Так саме всі знають, що Байден і США два роки допомагають Україні витримати навалу нелюдей зі сходу, які руйнують наші міста і вбивають людей.

Напередодні хакери зламали соцмережі декількох відомих сайтів України, в тому числі Української правди.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Писатель и философ Михаил Веллер устроил разнос в прямом эфире: видео

29.04.2017 - 15:22
На «Эхо Москвы» есть замечательная программа «Особое мнение». Вот в ее эфире давеча отличился достаточно известный современный российский писатель Михаил Веллер. Колоритно и эмоционально, с долей некой агрессии, давая свою ...

ВСУ уничтожили четверых оккупантов: новое видео

04.03.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» показал ...

Появилось видео запуска ракет украинским Су-25

20.12.2016
Если прежде все, что касалось ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...