Театральний сезон у Вінниці закрили комедією

27 червня у Вінниці закрили театральний сезон. Цього дня академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Садовського зібрав аншлаг. 

Глядачам представили ліричну комедію «Клуб самотніх сердець».

Вперше на великій сцені цю виставу було зіграно 29 лютого і 1 березня. Тобто це прем’єра поточного сезону. Її режисером є народна артистка України Таісія Славінська, яка також зіграла одну з головних ролей — Люсіль. До речі, на другий день роль чудово зіграла Олена Пархоменко.

Сюжет? 30-літня дружба трьох екстравагантних жінок, де можливо, як ви розумієте, все! Життя швидкоплинне, але в кожної з них власне ставлення до нього й тих років, які вимірює доля. Їхні чоловіки вже відлетіли в засвіти. А як же жінки? Живуть! Що ж допомагає їм? Гумор! Вони смачно жартують, пліткують, влаштовують дівич-вечори, мріють та ще й закохуються!

Підбив підсумки сезону директор театру, заслужений журналіст України Іван Педорук. 

«За сезон ми показали майже 270 вистав, які відвідали понад 60 тисяч глядачів. Постійно запрошуємо до нашої зали внутрішньопереміщених осіб, допомагаємо ЗСУ. Цього сезону для армії наш колектив зібрав понад 200 тисяч гривень. На ці кошти ми придбали необхідне обладнання для Захисників України», – сказав Іван Педорук.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Нардеп Шахов сильным ударом в голову сбил на пол Мосийчука: жесткое видео

16.08.2018 - 22:15
В эфире телеканала Прямой произошел конфликт между нардепами Сергеем Шаховым из «Нашего края» и Игорем Мосийчуком из РПЛ. В ходе перепалки Шахов заявил, что Мосийчуку не следует ходить по гей-парадам ...

Появилось видео реакции Меркель на обращение к ней Путина

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018
В Верховной Раде очередные «баталии». ...

Джошуа победил Кличко: видео

30.04.2017
Великий украинский чемпион Владимир Кличко ...