Тарифи на тепло для населення зберегли до квітня 2024 року

Зимовий сезон пройдемо без підвищення тарифів на опалення. Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні продовжив дію механізму покладання соціального обов’язку на ринку природного газу до середини квітня 2024 року. 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Забезпечуємо незмінність тарифів на тепло для населення в новому опалювальному сезоні», — зазначив він.

Відповідно до рішення уряду, «Нафтогаз» буде й надалі реалізувати газ постачальникам тепла для населення за фіксованою ціною — 7,4 тисяч грн за тисячу кубічних метрів.

За словами Шмигаля, це рішення — частина комплексних заходів з підготовки до зими.

«Працюємо над тим, щоб в оселях кожного українця було світло й тепло, а наша критична інфраструктура отримала надійний захист від російських ракет і дронів», — резюмував прем’єр.

Раніше Уряд не підтримав рішення нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

А 30 травня Кабмін затвердив підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн/кВт-год. Зазначимо, що суспільство готували до підвищення в 2,88 грн. Тобто зробили трохи менше, ніж планували, але все одно досить суттєво.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обнаженные йоги в Нью-Йорке

24.10.2015 - 15:48
Занятия йогой в последнее время стали так популярны по всему миру, что, кажется, многочисленные студии уже не знают, какие еще экзотические разновидности этих древних индийских практик предложить своим клиентам. Однако ...

Тату как искусство: потрясающе разрисованные девушки

15.11.2016
Вопреки бытующему мнению о том, ...

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016
Активные люди неугомонны. Они всегда ...