Танкісти ЗСУ успішно знищують російських штурмовиків в Авдіївці

Протягом перших вісімнадцяти годин тридцятого січня бійці Сил оборони відбили двадцять атак російських окупантів в районі нескореної Авдіївки і ще дев’ять біля більш південних прифронтових вільних Первомайського та Невельського.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свої чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів:

«В Авдіївці складно, тиснуть (загарбники) по приватному сектору від будинку до будинку; наші танчики добре обнуляють орків, часто впритул».

«Керованими авіаційними бомбами (інтервенти) хер…чать Авдіївку, аж будинки в дріб’язки розлітаються. Яйця у хлопців (наших захисників) залізні…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый фанат Путина выбежал на поле в матче за Суперкубок: видео

09.08.2017 - 15:20
На футбольные поля в разных странах регулярно выбегают бегуны, как правило, голые. Это своего рода эпатаж. Вчера же в Скопье бегун явно преследовал иную цель — политическую. После того, как ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...