Танки Ізраїлю ввійшли в східну частину Рафаха

Танки армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) в’їхали в східну частину міста Рафах, що на півдні сектора Гази. Бронетехніка пройшла головну магістраль сектору Газа Салах ад-Дін і діє в районах Аль-Джнейна, Аль-Салам та Аль-Бразіл. Про це заявило видання The Times of Israel.

За інформацією західних ЗМІ, на півночі сектора Газа підрозділи ЦАГАЛ продовжують просування у таборі для палестинських біженців Джебалія. Раніше ізраїльське командування вже заявляло про зачистку цієї зони від бійців руху ХАМАС.

ЗМІ також повідомляють про удар по табору біженців Нусейрат.

Американський телеканал СNN повідомив з посиланням на високопосадовців урядовців, що за оцінками США, Ізраїль нині зосередив на околиці міста Рафах достатньо військ, щоб найближчими днями приступити до повномасштабного наступу.

Рафах – останній великий населений пункт у секторі Газа, де Ізраїль ще не проводив великих операцій. В Рафаху зібралися численні переміщені особи з інших районів сектору Газа.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що в разі повномасштабного наступу ЦАХАЛ на місто Рафах на півдні сектора Гази, США не постачатимуть ізраїльтянам зброю, яку можна використати в такій операції.

Військовий кабінет Ізраїлю схвалив розширення операції ЦАХАЛ у місті Рафах, але вона має бути такою за масштабами, щоб це не викликало стурбованість у США. Про це заявив чиновник Ізраїлю 10 травня, писало The Times of Israel.

Розширення операції буде досить обмеженим, щоб не «засмучувати» адміністрацію Байдена, заявляє ЗМІ

«Вкрай праві міністри Ітамар Бен Гвір і Бецалель Смотрич проголосували проти цього рішення, але їхня чисельність була в меншості», — йшлося в повідомленні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Кот пытается найти мышь, зависшую у него над головой (видео)

17.11.2015 - 12:28
Коты, в отличии от собак, больше полагаются на зрение, нюх является вспомогательной опцией. Именно это подвело кота, который унюхав присутствие мыши, никак не мог её найти, хотя она фактически зависла ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016
Прикольно, оказывается в ДНР был ...