Світоліна легко вийшла до півфіналу турніру в Окленді

Еліна Світоліна вийшла в півфінал хардового турніру серії WTA 250 в новозеландському Окленді. У чвертьфіналі українка легко двох сетах розгромила 36-ту ракетку світу Марію Боузкову з Чехії. Матч тривав лише 66 хвилин і звершився з рахунком 6:0, 6:3 на користь Світоліної.

Це була четверта зустріч тенісисток. Еліна виграла три з них. У півфіналі турніру в Окленді Світоліна зустрінеться з Ван Сію з Китаю.

Вийшовши до півфіналу, Світоліна зіграє на даній стадії турніру WTA в 45-й раз у своїй кар’єрі. На сьогодні в активі у Еліни є 20 півфінальних перемог.

Нагадаємо, в липні минулого року Світоліна вдруге в кар’єрі пройшла до півфіналу Вімблдона після перемоги над першою ракеткою світу полькою Ігою Швьонтек. На жаль, після цього була поразка.

Світоліна на рік залишала спорт. Після повернення вона зіграла свій перший матч 4 квітня 2023-го. Лише за 10 місяців до того вона стала мамою і не виступала з березня 2022 року.

У жовтні 2022-го тенісистка народила доньку, яку разом із чоловіком, французьким тенісистом Гаелем Монфісом, назвала Скай.