Супутники США зафіксували вибух на Каховській ГЕС перед її руйнуванням

Американські супутники зафіксували вибух на Каховській ГЕС незадовго до її руйнування.

Про це повідомляє New York Times з посиланням на посадовця адміністрації президента США.

За словами представника представника президентської адміністрації, супутники, оснащені інфрачервоними датчиками, виявили тепловий слід, який характерний для потужного вибуху, безпосередньо перед тим, як гребля ГЕС зруйнувалася.

За словами співрозмовника видання, аналітики американської розвідки схиляються до того, що за руйнуванням стоїть Росія. Водночас він додав, що американські спецслужби все ще не мають переконливих доказів того, хто саме несе відповідальність.

Представник адміністрації не виключив, що попередні пошкодження дамби або підвищення тиску води могли сприяти руйнюванню, але американські посадовці вважають, що вибух – навмисний або випадковий – був найбільш вірогідною причиною катастрофи.

Раніше у Єврокомісії, говорячи про винувату сторону у руйнуванні Каховської ГЕС, заявили, що Росія несе первинну відповідальність за цей інцидент, оскільки вона почала війну проти України.

Ну і треба чітко розуміти, що ті наслідки, що спричинило руйнування дамби, аж ніяк не можуть йти на користь Україні, щоб підозрювати нашу країну в якійсь зацікавленністі.

Також сьогодні СБУ оприлюднила запис перехоплення розмови, на якій російський окупант розповідає, що підрив влаштувала саме російська група військових. 

Звинувачення з боку Кремля на адресу України взагалі не варті уваги, бо всі заяви влади фашистської Росії з часом виявляються брехливими.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трамп и бровью не повел, когда перед ним подбросили российские флажки: видео

30.04.2017 - 14:45
Во время выступления президента США Дональда Трампа в Пенсильвании в городе Гаррисберг кто-то подбросил в воздух с десяток маленьких флажков России. Это попало в объективы видеокамер. Данный факт живо обсуждается ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ...