Суд відмовив в арешті активів Коломойського

Суддя Вищого антикорупційного суду Олег Ткаченко 21 вересня відмовив прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) в арешті активів олігарха Ігоря Коломойського. Про це повідомила громадська організація Центр протидії корупції (ЦПК).

«Активи, які раніше тимчасово арештовували НАБУ і САП, тепер хоч сьогодні можна продати або переписати. Тимчасовий арешт на майно діяв лише 48 годин, а суддя Ткаченко тримав у себе клопотання більш як 10 днів і відмовився його навіть розглядати», – написав голова правління ЦПК Віталій Шабунін у Facebook.

У ЦПК припускають, що Ткаченко послався на «правки Лозового», які дають змогу судам закривати справи, що їх відправили до суду після закінчення термінів розслідування.

«Саме такі аргументи використав Ткаченко, коли відпустив затриманого фігуранта справи Коломойського Ярослава Лугового. Це відверта маніпуляція «правками Лозового», яка ще раз свідчить про те, що поки вони існують, такі судді як Ткаченко можуть завалити будь-яку справу», – зазначив Шабунін.

Нагадаємо, 8 вересня на активи Ігоря Коломойського було накладено арешт на 48 годин. Мова йшла про 307 юридичних осіб, у тому числі акціонерних товариств, а також майже 1 тис. об’єктів нерухомості та понад 1,6 тис. транспортних засобів і суден.

З початку вересня Коломойському тричі повідомляли про підозри. 2 вересня Шевченківський районний суд Києва арештував його з можливістю внесення рекордної застави.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ могут легко освободить Донецк: появилось видео подступов к городу

02.04.2018 - 22:06
ВСУ при соответствующем приказе могут легко взять Донецк. Город фактически открыт, не хватает только красной ленточки. Об этом говорит бывший «глава совбеза» ДНР и главарь НВФ «Восток» Александр Ходаковский. Он ...

Месси забил очередной рекордный гол: видео

05.02.2017
Лионель Месси, попав в центр ...