Суд у Вінниці прийняв рішення щодо «Особняка Длуголенського»

Згідно з рішенням Вінницького окружного адміністративного суду власник частини будинку, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення «Особняк Длуголенського», має укласти з управлінням містобудування та архітектури Вінницької ОВА охоронний договір на частину об’єкта культурної спадщини.

Мова йде про «будинок-корабель», розташований на вулиці Магістрацькій у Вінниці. Він збудований на початку ХХ століття, а неофіційну назву отримав через зовнішню схожість з кораблем.

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення будинок мав бути реставрований. Проте плани вимушено змінились. У 2023-му громадянин набув право власності на частину приміщень у будівлі, однак добровільно не уклав з відповідним органом охоронний договір на них. Таке порушення Закону України «Про охорону культурної спадщини» дозволяло власнику уникати зобов’язання щодо належного утримання пам’ятки, її відновлення та збереження.

Тому у  Вінницькій окружній прокуратурі подали позов до суду. Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017 - 12:29
Украина улучшила положение фермеров Херсонской области и одновременно заблокировала поставку воды в Крым по Северо-Крымскому каналу. Построена и введена в в эксплуатацию новая капитальная дамба – бетонная плотина на границе ...

В Ливане упал горящий метеорит, видео

09.11.2020
У селения Аль-Талиль в провинции ...

Путин зловеще пошутил о поедании чертиков: видео

25.04.2017
Путин сравнил с себя моллюском ...

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных ...