Суд призупинив роботу Telegram в Іспанії

Верховний суд Іспанії постановив тимчасово заблокувати месенджер Telegram у країні. Про це сьогодні повідомляє Reuters із посиланням на джерело в суді.

Зазначається, що чотири медіакомпанії EGEDA, Mediaset España, A3 Media та Movistar Plus поскаржилися на те, що на платформі користувачі можуть завантажувати контент без дозволу.

Суддя ухвалив рішення заблокувати Telegram у країні на час розслідування. Виконання цього рішення покладено на операторів мобільного зв’язку.

Доступ до послуг Telegram в Іспанії буде призупинено з 25 березня.

Наразі Telegram є четвертим за популярністю сервісом обміну повідомленнями в Іспанії, ним користуються майже 19% іспанців.

Нагадаємо, в середені лютого в українській розвідці заявили, що Telegram містить низку загроз для національної безпеки, і Україні потрібно шукати варіанти розв’язання цієї проблеми.

«Мова… не про окремих користувачів чи окремі медіа, які представлені на цій платформі, виникають запитання до самої платформи. Вона містить в собі цілу низку загроз для інформаційної, і не тільки інформаційної, безпеки нашої країни», — зазначив тоді представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

За його словами, всім хотілося б мати відповіді на всі запитання, однак таких простих відповідей немає. Тому Україна вибудовує зараз комунікацію з адміністраціями усіх платформ, зокрема й з Telegram, щоб працювати за прозорими правилами: і згідно з українським законодавством, і відповідно до міжнародних стандартів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео испытания новейшей ракеты Смерч

29.05.2017 - 21:46
Советник президента Юрий Бирюков у себя в Фейсбук опубликовал видео недавнего испытания новой украинской ракеты. Он назвал некоторые ее характеристики и написал, что это Смерч (кстати, накануне о Смерче говорил ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...