Студентська організаця BEST Vinnytsia проводить європейські інженерні змагання

15-19 березня силами студентської організації BEST Vinnytsia буде проведено інженерні змагання між студентами Вінницького національного технічного університету.    

Рада студентів технічних університетів Європи (англ. Board of European Students of Technology (BEST)) є неприбутковою, неполітичною та нерелігійною студентською організацією. Вона була створена 1989 року в Берліні, а на сьогодні організація представлена вже в 93-ьох університетах 34-ьох країн Європи.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – це змагання між студентами технічних університетів Європи, що започатковані організацією BEST у 2002 році. Їх ціль – відкриття потенціалу інженера в кожному, надання можливості студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення. Участь в EBEC дає можливість розвивати свої вміння та реалізувати ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською спільнотою. Узагалі головна мета EBEC – це покращення і розвиток інженерії та технологій в Україні за допомогою створення сприятливих умов для цього.

Змагання EBEC проводяться у двох категоріях:

  1. Team Design (У зв’язку з посиленням карантинних умов, категорія змагань Team Design і закриття змагань переноситься на невизначений термін до їх послаблення) – це категорія, де задачі вирішуються практично.  Основне її завдання – створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам. У даній категорії учасники матимуть змогу показати свої конструкторські та інженерні знання.

Прикладом виконаного завдання може бути макет розвідного мосту, прототип підйомного крану;

  1. Case Study – це категорія, в якій учасники розглядають аналітично проблеми комплексних бізнес-ситуацій, а потім відшуковують найбільш ефективний варіант їх вирішення. Прикладом такого завдання може бути розробка нового стартапу чи створення плану поліпшення транспортного сполучення в місті.

     EBEC нараховує три етапи:

  1. EBEC Local: локальні етапи проходять в університетах, при яких існують локальні осередки BEST. Переможці з кожної категорії переходять на наступний рівень.
  2. EBEC Ukraine: національний етап відбувається в межах однієї країни, у даному випадку в Україні, й організовується одним із локальних осередків BEST у ній. Переможці національних етапів продовжують змагання у своїй категорії за місце у фіналі.
  3. EBEC Final: 120 найкращих команд із 34-ьох країн борються за титул “Найкращий Інженер Європи” в міжнародному фіналі. Найуспішніші студенти, що представляють найкращі університети Європи, збираються, щоб 10 днів працювати над різними завданнями в багатокультурному середовищі. Під час змагань учасники мають змогу познайомитися з людьми з різних культур, побачити нове місто та зустрітися з представниками провідних компаній на Ярмарці Кар’єри, що проходить в останній день.

    Бажаєш дізнатися про змагання ще більше? Шукай інформацію у наших соціальних мережах:

Instagram: Instagram.com/best_vinnytsia

Telegram: https://t.me/best_vinnytsia

Facebook: Facebook.com/BestVinnytsia/


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Мосийчук и Лещенко подрались на телеканале NewsOne: видео

11.08.2018 - 03:14
Как известно в Радикальной партии постоянно пытаются задеть нардепа Сергея Лещенко. Не так давно между ним и Олегом Ляшко произошла стычка в зале Верховной Рады. А в пятницу вечером Игорь ...

Что происходит с круизным лайнером во время шторма

16.12.2015
Круизный лайнер только кажется таким ...

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016
Обильные снегопады в Америке породили ...